• Fibër karboni Weihong

RRETH

Shenzhen Weihong Produkte Fibre të Karbonit Teknologjia Co, Ltd. u krijua në 2013. Shtë një ndërmarrje e re moderne që integron R & D, prodhimi dhe shitja. Fabrika ndodhet në Tangxia, Dongguan.

OUR

2000

2000m² sipërfaqe prodhimi

2000

2000copë në ditë të prodhimit të tubit

80

80 shtabet e prodhimit

6

6 R & Inxhinierë D

8

8 Stafi i QC

prodhim

Makinë dredha-dredha tubi, makine dredha-dredha, Makine prerese, furrë, stripper, mulli, aparat për transferimin e nxehtësisë, makinë automatike për spërkatjen e bojrave, makine derdhur, pajisje për përpunimin e lidhjes me pesë boshte, pajisje për përpunimin e lidhjes me katër boshte

OUR

Madhësia mund të personalizohet sipas kërkesave tuaja

Produktet tona mbulojnë tuba me fibër karboni, tabela me fibër karboni, polet e skive me fibër karboni, paddles, produkte të përpunimit të metaleve dhe produkte të tjerë me fibër karboni. Të gjitha llojet e produkteve mund të personalizohen sipas kërkesave tuaja.

OUR

telekomunikacion

elektronikë

vepra artizanale

Mallrave sportive

Pajisje pa pilot

makina

Scooters

Produkte në natyrë

OUR

biznes

biznes

Sales

100% të produkteve tona eksportohen, 90% nga të cilat shiten në SH.B.A., Evropa dhe Lindja e Mesme

OUR

Nëse ndonjë hetim, ju lutemi na kontaktoni me email. Ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orë.

Sales

100% të produkteve tona eksportohen, 90% nga të cilat shiten në SH.B.A., Evropa dhe Lindja e Mesme

OUR

Nëse ndonjë hetim, ju lutemi na kontaktoni me email. Ne do t'ju përgjigjemi brenda 24 orë.

Mirësevini në Weihong

Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni dhe merrni informacionin e fundit. Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ne jemi të lumtur të diskutojmë me ju, dhe ju ftojmë të vizitoni kompaninë tonë në Kinë.